ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

אדוני ראש הממלשה - ענק

RONY11 - מגדלת מומחית


קבלתי מייל זה היום הכותב בחור בשם אילן


 


ביבי ראש ממשלה גדול כך כולם אומרים
והם בדרך כלל אלה שמאוד קשה להם בחיים
כלומר אין להם כסף והם מאד מאד גם עניים
ובכל זאת כל פעם שיש בחירות לביבי מצביעים
וזאת מפני שהם לא קוראים ולא מינויים על עיתונים
ולכן אין הם יודעים שביבי עושה טוב רק לעשירים
וההפרטות שעשה לפי מילון הביאו כסף לטייקונים
וכאן יש דוגמא במכתב שכותב אחד מאותם אנשים
איך משכורתו ומשכורת אישתו לחברי ביבי נעבריםיסלחו לי אותם חברים שלביבי וחבריו מצביעים
כי רציתי רק ליידע אותם ולחדד כמה דברים
שבכל זאת מציקה לי העובדה וגם יש סייגים
שביבי ניבחר לא בזכותם אלא על ידי ההמונים
שלא מבינים כי בעולם אדם בוחר את המנהיגים
שלכל מחסוריו ולכל צרכיו תמיד הם דואגים
ולא רק כשיש בחירות הם בטלויזיה מבטיחים
ותמיד ימצאו סיבה בהגיעם לשלטון ולא מקיימים
לאותה רווחה שלא מקויימת ולחוסר הדירה לצעיריםלכבוד:ראש הממשלה שלי ביבי


ערב טוב,כותב לך אחד, סתם אזרח, לא מהטייקונים וגם לא אחד שזקוק לקצבה. זה אחד מהאמצע, קם בבוקר, עובד קשה, מתפרנס יפה, משלם 2,500 ₪ על הגן של הבת שלי שהיא בת שנתיים וחצי, אשתי מורה, מרוויחה בסדר – אין תלונות.לא יודע מה איתך אבל הסדר יום שלי מורכב מבוקר עד לילה לפרנס את החברים שלך.


אני מתעורר בדרך כלל בסביבות שש וחצי, כמו כולם: קפה קטן שמשלשל כמה שקלים לקופה הרושמת של משפחת שטראוס עלית. תוך כדי קפה מעיין בידיעות אחרונות שזרקו לי ליד הדלת ואספו את הכסף על המנוי ישירות למשפחת מוזס. אחר כך אני בודק מיילים ונפרד מעוד כמה שקלים לכיסו של נוחי דנקנר תוך כדי התחברות לנט ויז'ן ספקית האינטרנט שלי.בלית ברירה אני נכנס לאוטו בכדי לעבוד ולהתפרנס (כן ביבי, יש כאלה שלא חיים באוהלה של תורה, אלא באוהל של רוטשילד – קצת פחות מכניס, קצת יותר לח אבל אלו החיים) השעון של הדלק צועק "הצילו" ואני עוצר בתחנת הדלק הקרובה בכדי לעשות את הסיפתח בקופה הרושמת של תשובה, כן כן ההוא מהחתונה של השמונה מיליון שמבקש ממך כעת כל מיני מחיקות והקלות.


 


בכניסה לעבודה אני נזכר שצריך להעביר לצילה מהוועד 50 שקל לקנות מתנה לדינה שילדה במזל טוב אז אני עוצר בכספומט, לא משנה בכספומט של איזה בנק אני עוצר, ממילא העמלה תגיע ישירות לכיס של ברונפמן, אריסון או צדיק בינו.הנה התחיל לו עוד יום עבודה שיגרתי, רק שמונה בבוקר וכבר מימנתי את משפחות שטראוס, מוזס, תשובה, דנקנר, ברונפמן, אריסון ובינו.בתשע אני נזכר לשלוח אס אם אס לאשתי האהובה ונוחי דנקנר מחייך אליי ממכשיר הסלקום ואומר : "תודה שאתה מתחשב ועוזר לי לגמור את החודש".עשר וחצי זו השעה בה כולנו עושים הפסקת עשר קצרה – בדרך כלל זה בורקס עם רסק עגבניות ומלח – כן מלח ממפעלי ים המלח של משפחות עופר ודנקנר, ושותים קולה קרה שבשביל מוזי ורטהיים מנכ"ל החברה הישראלית למשקאות היא ממש "טעם החיים".כעת נגמר לי הנייר במדפסת והנה שוב דנקנר מנייר חדרה מחייך כל הדרך אל הבנק (הבנק של שרי).


 


אשתי חוזרת אלי מטלפון של בזק כי הסלולארי עלול לסרטן, כשהיא אומרת בזק, שאול אלוביץ מפעיל את המונה שלו.ככה עובר עלי כל היום, תוך כדי עבודה אני מוצא את עצמי עסוק בלפרנס את 19 החברים שלך, ביבי, בחמש וחצי אני יוצא לכיוון הבית, בדרך אשתי מחייגת מהאורנג' שלה (כן בן דב – גם לך מגיע קצת בחגיגה) ומבקשת שאעצור בסופר כי נגמר הקורנפלקס.


 


אני עוצר בשופר סל ונזכר בפרסומת שלהם: "בשופר סל הכסף שלך קונה יותר" ומוסיף לעצמי: עוד פעם דנקנר? אני איש עקרונות, יוצא מהשופרסל ואומר – לא עוד דנקנר! עוצר ב AM-PM ודודי ויסמן מחייך אליי ומסנן: "טוב שיש תחרות במשק הישראלי".....אחרי יום שלם שעבדתי עבור כל הטייקונים והמעט שנשאר לי בכיס תרמתי בעל כורחי לאלה באוהל של התורה (דרך המתרים הלאומי : ביטוח לאומי שלוקח ממני "מעשר" בגובה של 16% ומס הכנסה שמארגן לך את המשכורת – מר ביבי, חותך לי עוד כ 40%).


 


אני שוכב לי בסלון מביט בערוץ 2 של מוזי ורטהיים לראות מי הכוכב הנולד הבא.וככה, רגע לפני שאני הולך לישון, מצחצח שיניים מול המראה במקלחת, ופתאום מן המראה מחייכת אליי שרי (הכל מתחיל מבפנים) אריסון בשיניה הצחורות ומסבירה לי כמה טוב שאני משתמש במים מותפלים.


ואני ככה במיטה לא מצליח להירדם מהיום העמוס בו מימנתי את החברים שלך, אדוני ראש הממשלה, מתפלל את תפילת המעמד הבינוני:


 


תפילה:
חטאתי לפניך, רחם עלינו אדיר ונאורתן לי לגמור את החודשתן לראות טיפה אור תפסיק להפוך אותי כל הזמן למממן סדרתי, צדק זה כוכב, אבל מה עם קצת צדק חברתי, על חטא שחטאתי במזיד תאמר לי מה עוד צריך להגיד על מנת שתסלח לי ותמחל ותעזור לי להתפנות מהמאה לנכון, האוהל ברוטשילד נחשב פחות מאוהלה של תורה אבל כששני חדרים עולים מיליון שקל – לא נותרה לי ברירה עזוב אותי לנפשי במנוחה תן לי לחיות את חיי, ואני לא אפריע לשלך אבינו שבשמיים, נכון, אז לא צמתי בכיפור ואכלתי כל מיני חיות שלפי דעתך אסור, אבל אף פעם לא גנבתי, לא שיקרתי, ולא עשיתי רע והלכתי לצבא כשאחרים ברחו לתורה ברוך אתה אדוני, כאן המעמד הבינוני בארץ הקודש תדאג שתהיה לי באמת אפשרות לגמור את החודשבית קטן, כסף לגן - מבטיח יותר לא להתלונן ברוך שם כבוד מלכותך ונאמר אמן! אוהב שימי קדוש


נ.ב ואם שכחנו אחד מחבריך , הוא ודאי לא ישכח אותנו.

 · 
1 אנשים אהבו את זה

בנימין זאב


אני מנחש שזה פעילים חברתיים שסתם שולחים לכל כתובת אימייל מסכים מאוד עם המכתב הוא משקף כל אחד לצערנו

 · 
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

 

חזרה לראש העמוד