ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

בחירת דגים לאקווריום

דג גופי


שלום לכולם יש לי אקווריום שכבר כמה חודשים לא בשימוש ואני מתלבת איזה דגים לקחת . בקיצור הדגים עם אלה : דגי פסוסית זברה , דגי גופי מה הכי הייתם ממליצים לי אני מכיר את הדגים האלה כי היה לי אותם אבל לא יודע מה מהשנים פחות נפגע מי מחלות וזה כי היו לי תדגי גופי השריצו איזו שלושה גופים ואז אחרי שבוע מתו כאילו כלום . ועם דגי פסוסית זברה לא עבתי .,  אז תשלחו לפה כול מידע על פסוסית זברה מאמרים מיידע מי מכם ועם משהו גידל את הסוג אז   בבקשה תגידו לי איך לעבור הטלה איתם ושלא יקרה פדיחה כן חחחח ......   ותודה מראש על תשובתכם 

 · 

Dolev Chen


לפי הניסיון שיש לי עם פסוסית הזברה- כשנה, דגים נחמדים ויפים, מאוד פעלתנים וזריזים. שוחים קרוב מאוד לקו מפלס המים. לא שורדים יותר מדי אם יש מחלה... דורשים אקווריום שלא קטן מ-40 ליטר. יש לי מצע חצץ ועוד לא ראיתי ביצים/דגיגים שלהם. לא ניסיתי להרבות אותם אבל אני רוצה לנסות כשייתפנה אקווריום הרבייה שלי, כדי להרבות אותם יש לשכן זכר (לזכרים בטן שטוחה) וכמה נקבות (לנקבות בטן עגולה) באקווריום שמפלס המים שלו נמוך כמה שניתן והמצע שלו גולות או כל דבר שיימנע מהדגים להגיע לביצים שנפלו. לאחר ההטלה יש להוציא את הדגים ולאחר כמה ימים הדגיגים יבקעו מהביצים לגמרי ויישחו באקווריום.

כמה ליטר האקווריום המדובר?

 · 

דג גופי


האקווריום של מטר כאילו צריך לחשב אבל אין לי עכשיו אפשרות כי זה לא לידי 

 · 

Dolev Chen


אז תוכל להכניס אליו דגים יותר מעניינים מגופי ופסוסית הזברה. גורמים, משריצים, טטרות...

 · 

דג גופי


כן אבל אתה חושב שעם באלי להרבות את פסוסית הזברה אני יכול עם כול סוגי הדגים האלה ? למשאל יש לי באקווריום גופים ופסוסית זברה וטטרות אז אני אוכל להרבות את הזברות האלה ? 

 · 

Dolev Chen


לרבייה שלהם עדיף להשתמש באקווריום נפרד, כך שלא משנה מהבחינה הזאת אילו דגים יש לך באקווריום.

 · 

דג גופי


סבבה 

 · 
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

 

חזרה לראש העמוד