עמוד הבית פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות דגים מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

חזרתי לאתר ! ומעוניין להקים שרימפסיה.

גלגל


אהלן לכולם !
הרבה זמן לא הייתי,כאן , והאתר השתנה לטובה 
הייתי מעוניין לחזור לתחביב בחזרה , ולהקים שרימפסייה , אחרי שהייתה לי נפילה קשה מאוד עם 2 שרימפסיות וכסף רב שהלך לפח,

אז נחזור לנושא.. 
איזה מצע כדאי לשים בשרימפסייה ?
אני מעדיף לא לחזור יותר לעולם לקוורץ שחור , כי אני דיי חושד שהוא זה שהוביל לתמותה ענקית ,
קיבלתי המלצה על מצע של פלובל, אבל הוא דיי יקר ואני צריך רק 2-3 קילו בלבד ,
תודה מראש !

 · 

גלגל


 · 

ניאון טטרה


היי גלגל תמיד נחמד לראות פה חבר'ה מהעבר, בזמן שנעדרת האתר השתנה מבחינה "טכנולוגית" אך לצערי הרבה חבר'ה בעלי ידע רב נעלמו מפה\\עזבו לאתרים אחרים וזה ממש מצער...

עכשיו לשאלתך, מדוע אתה מתנגד למצע שחור קוורץ? ידוע העובדה שקיימת בשוק סחורה מזוייפת שלמעשה זוהי סוג מתכת וכלל לא קוורץ, אך קוורץ שנבדק ונמצא כאמיתי אני לא רואה שום סיבה למה לא להשתמש בו? בפרט שאני מבין שאתה מעדיף לחסוך מעט באקווריום. קח את זה בתור נקודה למחשבה.

עוד משהו, רציתי לדעת אילו שרמיפסים אתה מתכנן להביא קארדינה או ניאוקארדינה(קריסטל, טייגר).
לגבי המצע אני בהחלט חושב שפלובל  מצע טוב למדי ואם לא מפריע לך כלכך המחיר אז לך על זה, בנוסף יש מקומות שמוכרים במשקלים קטנים ככה שאתה לא חייב לקנות שק שלם.

 · 

גלגל


היי ניאון טטרה , שמתי לב שהאתר ירד ברמה שלו... והאתר דיי מת כרגע ומלא בילדים..  , באמת חבל , אני מניח שכולם עברו לאקווה לא?
אני מעדיף להימנע מקוורץ כי  אני דיי חושד שהוא זה שגרם לתמותה של 2 מיכלים,
אני כעיקרון חושב לאכלס את המיכל  עם שרי הם גם יפים וגם יחסית זולים ,
אז בזמנו היה לי 2 מיכלים  ,  אחד של שרי ואחד של דנטיקולה,
עכשיו אני במחשבה מה לעשות עם הפילטר , יש לי כמה פילטרי אוויר בבית  , אבל אני דיי חושש מהרעש של משאבת האוויר , יש לך המלצה למשאבת אוויר שקטה ויחסית זולה ?

 · 

ניאון טטרה


לא יודע אם דווקא ילדים אבל זה באמת כואב, בעבר הייתי פעיל  באתר "אקווריום" אם אתה מכיר, ואחרי שהוא נסגר חזרתי לפה, התחביב באינטרט בכלליותו עובר לקבוצות ווטסאפ ואתה מאבד תכנים ותשובות איכותיות בשביל כל מיני אמונות טפלות שהופכות שהופכות לעובדות מדעיות.
בגלל זה אני העדפתי לחזור פה לאתר ע"מ לחזק ולהציל את מה שאפשר, לא רואה סיבה להצטרף לאקווה שגם ככה הוא אתר מאוד חזק עם חבר'ה רציניים. (וכן אתה צודק שהרבה עברו לאקווה בגלל הזמינות והמגוון תשובות שאתה מקבל שם באפס זמן), אני בכל אופן לא גולש באתרים בשביל שאלות אלא בעיקר בשביל תשובות. 

עכשיו לגבי המצע, כמו שכבר אמרתי קוורץ בכוונה משתמשים באקווריום בגלל שהוא אינרטי ולא פולט חומרים שמעלים קשיות, ניתן לומר שזה המצע הבטוח ביותר לשימוש, אם אתה מקובע על אמונה טפלה שקוורץ מזיק אז תלך על איזה מותג שעולה פי 10, החלטה שלך...

משאבה, אני משתמש בפשוטות: הם לא עושות בכלל רעש, לפחות לטעמי. כמובן שאם אתה ישן ליד אתה תשמע אבל סתם באיזה מקום בבית אתה לא תשמע רעש יותר חזק מהרעש של המקרר. אם אתה מתלונן על רעש חריג אז יכול להיות שהגומיה בפנים נקרעה ותצטרך להחליף אותה.
תוצאת תמונה עבור משאבת אוויר
המשאבות שמוגדרות כשקטות במיוחד עולות באזור ה200 ש"ח:
תוצאת תמונה עבור משאבת אוויר

 · 
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

 

חזרה לראש העמוד