ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

דגי סקלר חדשים

ere_z


היי בוקר טוב לכולם .
לאחר שרכשתי 5 דגי סקלר 5 ס״מ שנראים מצויין שיכתי אותם באקווריום בנפח של 135 ליטר . 
רציתי לדעת קצת מידע לגבי כמה שעות היום להשאיר להם אור וגם לשאול כי ראיתי שהם לא ממש אוכלים , אני נותן להם את האוכל שיש לי שאני מאכיל את הדג זהב שיש לי כבר באקוווריום נוסף האם יש אוכל מועדף שצריך לתת ?
וכם כרגע יש לי גוף חימום שנמצא על 28 מעלות והם כל הזמן נמצאים קרוב אליו האם אני צריך לחממת אמים עוד ?
אשמח לעזרה אני דיי חדש עם כל הנושא הזה כי בחנות לא ממש קיבלתי הסבר מה עלי לעשות.
ועוד שאלה נוספת בהמשך אני מעוניין גם לשכן גופי טטרה נאון האם זה שילוב טוב לסקלרים שלא יפגעו בהם?
תודה לעוזרים.

 · 

שלמה


1. תאורה - אם אין לך צמחים זה לא משנה כל כך כמה תדליק, העיקר שתיתן להם זמן חשכה בלילה שיוכלו לישון. אך יש לדעת שככל שתדלק התאורה יותר כך תתפתח הירוקת שעל הדפנות וכדומה מהר יותר. אם יש לך צמחי מים אז זמן התאורה המומלץ הוא 8 שעות

2. תזונה - סקלרים אוכלים מזון בשרי, דגי זהב ניזונים גם מצמחי, אני לא יודע איזה מזון יש לך לדג הזהב, אבל אם הוא מזון יעודי לדג זהב אז ככל הנראה הוא לא מספיק מזין / לא מתאים לסקלרים 

3. טמפרטורה - טווח הטמפרטורה של הסקלר 24 - 28 , כך שאין צורך להעלות את הטמפ' . הסיבה שהם מתגודדים סביב גוף החימום מן הסתם היא בגלל שהם בסטרס (פחד) ראשוני , והם מוצאים שם מחבוא. 

4. שילוב טטרות - כל עוד הסקלרים קטנים אין בעיה, כשהם יגדלו מספיק הם ישמחו לנשנש טטרות קטנות. אבל זה לא מוחלט יש מקרים שדבר לא קורה,תוכל לשלב וכשתראה שיש הצקות תוציא את הטטרות.

 · 

ere_z


היי,
תודה על התשובה .
רציתי גם לדעת איזה מזון מבחינת אם לקנות דפים או שגרגירים זה גם טוב כי לפי מה שאריתי זה כאילו שהם לא ממש מצליחים לאכול את הגרגירים כאילו שזה גדול לפה שלהם.

 · 

שלמה


עכשיו יש לך גרגרים ? 
אם זה גרגרים בצבע אדום אני חושב שזה מזון על בסיס בשרי וזה מתאים.  
אם הגרגר גדול מדי תוכלי לרסק את זה קצת (שימי מעט בשקית ותרסקי עם כף ברזל או משהו),  או לקנות מזון אחר 'טטרה ביטס' לדוגמה יהיה מעולה.

 · 
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

 

חזרה לראש העמוד