ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

עזרה בנושא רביית דגי קרב

osherit803


היי שלום לכם
יש לי שאלות בנושא רביית דגי קרב
והשאלות הם:

1. זה בסדר אם שמתי את דגת קרב עם הזכר והיא פותחת עליו את הזימים שלה?

2 יש לי עוד 2 דגות קרב (נקבות) איך לפטם אותם?

3. האם אוכל בשרי לדגי קרב מומלץ עבורם?

 · 

liran


 היי שלום לכם

יש לי שאלות בנושא רביית דגי קרב

והשאלות הם:


1. זה בסדר אם שמתי את דגת קרב עם הזכר והיא פותחת עליו את הזימים שלה
? בהתחלה אכן הם נראים למגדל די תוקפנים אחד לשני אמור לקחת כמה ימים ודבר טבעי עד שיתרגלו אחד לשני הנקבה וגם הזכר יכולים לפתוח זימים כמו שאמרת אפשר לעשות להם כמו הכרות כזאת להכניס את הנקבה ביחד עם הזכר לאיזה עשר דקות כמובן להפריד אחכ נגיד ביום פעמיים שלוש למשך יומיים חשוב לשים לב להתפתחות. בכל מקרה אם וזה הצליח צריך לראות תהליך כניעה של הנקבה לזכר הנקבה מציגה פסים אורכיים באיזור הלחיים והגוף משנה צבע יותר קל לגלות את זה שהנקבה כהה יותר ולא בהירה בכל מקרה עצם זה שהיא מראה כניעה לזכר זה דבר טוב ומראה שהיא בעניין של התהליך תמיד חשוב לשים לב להתפתחות ולראות שאין מצב של הרג.

2 יש לי עוד 2 דגות קרב (נקבות) איך לפטם אותם? פיטום באוכל ייעודי לדגי קרב יבש בשילוב של אפשר תולעי דם ,מזון קפוא כמו ארטמייה /ציקלופים /זחלי יתושים כחודש לפני או בתקופת ההכנות לרבייה כדי שהם יהיו חזקים ,בריאים ובשכבת שומן ובמצב הכי טוב שאפשר לקראת הרבייה לא להפריז יותר מידי בכמויות אבל לשלב כמה סוגי מזון ולמצוא את האיזון של זה.


3. האם אוכל בשרי לדגי קרב מומלץ עבורם? דגי הקרב אוכלים בטבע אוכל בשרי אך עדיין באקווריום הביתי הייתי מאכיל בתזונה מאוזנות ומשולבת במזון יבש וחי .

 · 
1 אנשים אהבו את זה
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

חזרה לראש העמוד