ראשי פורומים דגים צמחים לוח יד 2 גלריה מדריכים מחלות מחשבונים צור קשר הרשמה / כניסה

לדג קרב שלי הצטמצמו הסנפירים בידיים??

יעל


יש לי דג קרב כבר כמה חודשים ושמתי לב לאחרונה שהסנפירים שלו במיקום של ניידים שלנו נהיו דקים יותר, ומצורה של סנפיר הם פשוט נראים כמו כמה חוטים (מצרפת תמונה)
מישהו יודע למה זה ככה? מה קרה? איך אני עוזרת לו? · 

יעל


הוא גם נראה מאוד עייף... בקושי זז, לא אוכל.. :(

 · 

liran


מה קורה, דג שמתנהג כמו שתיארת אכן מעיד על בעייה מסויימת וצריך לדעת עוד פרטים ותמונה עדכנית יותר טובה שאפשר יהיה לנסות לראות מה יש לו ,בכמה ליטר הוא נמצא , טמפרטורה , שינויים מיוחדים/דברים אחרונים שבוצעו , כמות האכלה והחלפות מים כמה ליטר בכל כמה זמן .

 · 

יעל


הוא בערך בליטר וחצי
טמפ חדר (26" מעלות)
האקווריום היה מטונף כבר כמה זמן, ניקיתי יסודי היום
פעם ביומיים גרגר אחד או שני גרגירים
מחליפה כוס מה אקווריום וכוס מהברז פעם בשבוע
אבא שלי אמר שהשבוע הוא החליף פעמיים כוס בגלל שהיה קצת מלוכלך האקווריום, יכול להיות שזה בגלל שהמים היו חסרי בקטריות? הוא ירגיש טוב יותר עוד כמה זמן?

 · 

liran


לא חושב שזה בגלל הבקטריות ואם כן אז לא באופן מוחלט, יש כאלה אך אני פחות הייתי עושה או ממליץ שמחליפים את כל המים במיכלים כאלה אך אני חושב ש70 אחוז בערך יספיק פעם בשבוע .. הוא כבר לא במיכל שהיה אז שזכור לי אם כן כמה זמן כבר? ,נסי להעביר למיכל יותר גדול 5-6 ליטר לפחות יתרום לבריאותו ולמיכל יותר יציב .דגי קרב מאוד רגישים לסנפירים המלכותיים שלהם ואקווריום עם איכות מים לא טובה גורמת להם לריקבון סנפירים וכו. קשה לי עפ התמונה העליונה שמצולמת ממבט מלמעלה לזהות מה הבעייה יכול להיות שהסנפירים רקובים/אכולים? צריך לעקוב טוב מאוד הניקיון שעשית זה דבר ראשון שעושים במקרים כאלה ויכול להיות שההחלפת מים והניקיון שעשית ישפר את מצבו , בנוגע לאכילה יכול להיות מלא סיבות צריך לבדוק יכול להיות גם סטרס מכל המקרים האחרונים .

 · 
הצטרף לפישי על מנת להגיב,
הרישום קל ופשוט !


או, הרשם באופן ידני

* אנא שמור על שפה מנומסת · קרא את כללי ההתנהגות בפישי.

 

חזרה לראש העמוד